Visari viziton tregun e Rahovecit, vizita e parë e një lideri politik (Foto)

Spread the love

Kandidati për kryetar i VV-së, Visar Korenica, ka vizituar tregun tradicional të Rahovecit.

Ai është i pari lider politik që viziton tregun e qytetit që një dekadë.

640x74

Korenica mori përkrahjen e tregtarëve pasi ua shpalosi planin 10 pikësh të zotimeve të realizueshme.

Korenica fillimin e fushatës e ka bazuar duke takuar fermerët, vreshtarët dhe tregtarë dhe disa herë ka potencuar se ky është top prioritet në programin e tij.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.