Visari: Vehapi pajtohet me ne, unë s’pajtohem me ASNJERIN sepse ishin në pushtet (LIVE Video)

Përplasje mes kandidatëve për Kuvendin Komunal, Visar Korenica dhe Idriz Vehapi.

Korenica goditi Vehapin, i cili tha se pajtohet me 2 prej kandidatëve.

640x74

Por, Visari ju kundërpërgjigj duke thënë se nuk pajtohet me asnjërin prej tyre.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.