Visari takon familjen e Selajdin Mullabazi – Micit: Kemi obligim të punojmë për ata që dhanë jetën për liri (Foto)

Kandidati i VV-së për kryetar, Visar Korenica, po vazhdon të tregojë siguri dhe bindje drejt një fitore të thellë më 22 tetor.

Pasi filloi konsolidimin e qeverisjes së tij duke marrë përkarhje të madhe nga Osman Vuçitërna, i cili pritet të bëhet drejtor i ardhshëm i Shëndetësisë në Rahovec, tash Visari ka marrë një tjetër përkrahje të rëndësishme.

640x74

Ai ka vizituar familjen e heroit kombëtar, Selajdin Mullabazi Mici, ku ka thënë se është obligim i institucioneve të Kosovës që të përkujdesen për ata që dhanë jetën për këtë vend.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.