Visari prezanton planin për Trafikun Urban pa pagesë që lidhë çdo fshat me qytetin

Kandidati i VV-së për zgjedhjet e 17 tetorit, Visar Korenica, ka vazhduar me shpalosjen e programit të tij teksa po ashtu po takon qytetarët.

Ai prezantoi Trafikun Urban, që thotë se ka një kosto operative prej 130 mijë euro që do ta mbulojë komuna e Rahovecit.

640x74

Sipas tij Trafiku Urban po bëhet për të lidhur fshatin me qytetin pasi AAK i ka ndarë në zona pro kësaj partie dhe kundër kësaj partie.

Korenica ka mbështetjen e qeverisë për të siguruar autobusët.

Ky është premtimi më serioz deri tani këtë fushatë me plan të qartë për realizimin e tij dhe njo thjesht një premtim në ajër.

Postimi i Korenicës:

artikull i sponsorizuar

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.