Visari kritikon investimet para fushatës: Kemi rrugët më të këqija, do punojmë 4 vjet bashkë

Kandidati për kryetar nga radhët e Lëvizjës Vetëvendosje, Visar Korenica, ka kritikuar ashpër investimet në infrastrukturë që po bëhen pak para zgjedhjeve lokale.

Sipas tij investimet po bëhen qëllimisht në kohën para zgjedhjeve, teksa ato s’kanë zgjidhur problemi e qytetarëve, pasi komuna e Rahovecit vazhdon të ketë rrugët më të këqija në Kosovë.

640x74

Ai thotë se do të punojë bashkë me qytetarët në përmirësimin e gjendjes alarmante në rrugët e komunës së Rahovecit për plot 4 vjet me punë dhe jo vetëm për interesa elektorale.

Postimi i plotë i Visarit në Facebook:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.