Visari ja kujton Smajlit hajninë me kubëza: Jepini shqelmin e fundit nga Rahoveci (Video)

Kandidati Visar Korenica ka filluar lansimin e një sërë videove ku zbulohen keqpërdorimet nga qeverisjet e kaluara.

Tash ishte radha e Smajl Latifit, të cilin Korenica e goditi keq.

640x74

Ai ka shkruar bashkë me videon:

“Kubëzat e famshme përbëjnë skandalin më të madh dhe aferën më flagrante korruptive të Smajl Latifit.
Këtij zotëriu jepini shqelmin fundit nga komuna e Rahovecit, sepse me të, nuk i rikthehemi punës, por keqpërdorimeve.

#VVisari10”, ka shkruar ai.

(postim i sponsoruar nga VV)

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.