Visari godet Vehapin, Latifin dhe Kryeziun: Të trija partitë faj për ujin (LIVE Video)

Në Klan Kosova po vazhdon të mbahet debati LIVE për Rahovecin.

Teksa Vehapi, Latifi dhe Kryeziu janë përplasur ashpër për problemin e ujit, ishte Korenica ai që fajësoi të tre.

640x74

Sipas Korenicës, edhe LDK ka faj për problemin e ujit sepse ka bashkëqeverisur me PDK-në, kurse sipas tij edhe AAK ka pasur rastin të qeverisë.

Visari thotë se ai ka planin e detajizuar për zgjidhjen e problemit të ujit, të cilin e ka si top prioritet në 10 zotimet e tij.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.