Visar Korenica: Rahovecin e kemi bashkë mbi çdo parti a lider politik

Kandidati i VV-së për kryetar të komunës së Rahovecit, Visar Korenica, ka lansuar një mesazh në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Kandidati i VV-së ka reaguar pasi saga skandaloze e (mos)shkarkimit të Avni Morinës ka vazhduar.

640x74

Ai ka thënë se do të jetë kryetar i të gjithëve dhe se Rahoveci është mbi çdo parti a lider politik.

Postimi i plotë i Visar Korenicës:

postim i sponsorizuar

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.