Visar Korenica: Krusha e Madhe, Xërxa e Ratkoci do të kenë nga një drejtori

Kandidati për kryetar i VV-së, Visar Korenica, ka folur për herë të parë se si do të duket qeverisja e tij e ardhshme në rast të triumfit në balotazhin e 14 Nëntorit.

Korenica në deklarimin e tij në Krushë të Madhe, para kryeministrit Albin Kurti, foli për herë të parë se si do të duket qeverisja e tij.

640x74

Mes tjerash ai tha se Krusha e Madhe, Xërxa dhe Ratkoci do të jenë të përfaqësuara në qeverisjen e tij me nga një drejtor, teksa u zotua se do të jetë kabinet i bazuar në profesionalizëm me gjithpërfshirëje të partive tjera politike.

Video e plotë nga tubimi me kryeministrin në Krushë të Madhe:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.