Vihet gurthemeli për shkollën e re fillore në Ratkoc

Është vënë gurthemeli i shkollës së re që do të ndërtohet në Ratkoc.

Lajmi është bërë i ditur nga vet drejtori Avni Morina.

640x74

Rahoveci24 raportoi muaj më parë se tenderi për ndërtimin e kësaj shkolle kap vlerën e rreth 1 milionë eurove dhe plani i saj është spektakolar.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.