VIDEO: Rahoveci vazhdon përforcimin, arrin Dev Johnson, pritet edhe një lojtar tjetër

Rahoveci ka vazhduar që të kompletojë ekipin para fillimit të sezonit më 10 Shtator.

Klubi vreshtar ka kompletuar marrëveshjen me një lojtar mjaft atraktiv e me përvojë siç është Dev Johnson.

640x74

Johnson së fundmi ka përvojë në FIBA Europe Cup me një nga top klubet bjelloruse teksa luajti edhe në Superligën e Çekisë.

Dev Johnson është lojtar tipik i pozitës 2 dhe do të përkujdeset që të bie shi prej tresheve në “Mizahir Isma”.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.