VIDEO: Premtimi i Vehapit: Do të punojmë për ujë, infrastrukturë dhe mirëqenie

Kryetari aktual i Rahovecit, Idriz Vehapi ka thënë se është kryetari më transparent.

Ai premtoi investime në infrastrukturë, ujë të pijshëm dhe mirëqenie për qytetarët.

640x74

Ai premtoi se do të bëjë edhe një çerdhe me 700 mijë euro e po ashtu zotohet se do të jetë afër qytetarëve.

Programi i Vehapit është mjaft atraktiv për katër vitet e ardhshme. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.