VIDEO: Ismet Tara, avokati i vërtet i luftës së UÇK-së, video e plotë e paraqitjes në Kanal 10

Komandanti i Brigadës 124, Ismet Tara – Hoxha, pati një paraqitje të jashtëzakonshme televizive të enjten mbrëma në televizionin Kanal 10.

Ismet Tara si një burrë i sinqert dhe i drejt që është u përgjigj në të gjitha pyetjet e Xhemajl Rexhës, duke e mbrojtur më mirë se askush tjetër luftën e drejt për liri të UÇK-së.

640x74

Video e plotë nga paraqitja e tij:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.