VIDEO: Burim Krasniqi me kritika të ashpra për Smajl Latifin, LDK e unifikuar kundër buxhetit

Shefi i Grupit të Asamblistëve të LDK-së, Burim Krasniqi, ishte i ashpër në adresimin e tij në emër të grupit të asamblistëve të subjektit që drejton në Rahovec.

Krasniqi e konfirmoi gjatë seancës për buxhetin se LDK është kundër buxhetit të propozuar nga Smajl Latifi.

640x74

I ashpër në adresimin e kritikave ishte Krasniqi, i cili ashtu siç paralajmëroi, ashtu edhe ndodhi – LDK votoi e gjitha kundër buxhetit të propozuar nga Latifi dhe që u mbështet nga “opozitarët” e PDK-së.

Më poshtë gjeni videon e plotë nga fjalimi i Burim Krasniqit në seancë:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.