Vetëm faza fillestare e dekorimit, pritet të kompletohet ditëve në vijim

Qyteti i Rahovecit ka filluar të dekorohet.

Duke filluar nga qendra e qytetit, Rahoveci ka filluar nga sot dekorimi i cili pritet të vazhdojë ditëve në vijim.

640x74

Sipas informacioneve nga brenda institucioneve, dekorimi do kompletohet ditëve në vijim dhe sot vetëm sa ka filluar puna.

“Do të dekorohen edhe pikat tjera të qytetit, në pak ditë finalizohet dekorimi dhe sot në mbrëmje vetëm ka nisur procesi”, ka thënë një burim për portalin tonë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.