Vet-aksident në Rahovec, shikoni pamjet!

Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Potqan i Ulët të qytetit të Rahovecit.

Shoferi e ka humbur kontrollin dhe e ka rrokullisur veturë.

640x74

Indeksonline mëson nga dëshmitarët në vendin e ngjarjes që vozitësi nuk ka pësuar lëndime dhe është në gjendje të mirë shëndetësore dhe fizike.

Policia është paraqitur në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin./

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.