Vehapi pranon realitetin, i pëlqen programi i Korenicës për Trafikun Urban (Video)

Kryetari aktual i komunës, Idriz Vehapi, ka qenë pjesëmarrës në debatin e Qendrës Rinore të martën në mesditë.

Kryetari aktual ishte pjesë e debatit me të rinjt ku kishte shumë pyetje.

640x74

Një prej tyre ishte se pse Rahoveci nuk ka Trafik Urban.

Vehapi duket se ka shfletuar programin e kandidatit të VV-së dhe broshurën Jepi Kokrrën Rahovecit, ku një zotim është i veçantë për Trafikun Urban dhe madje ka edhe hartë.

Vehapi pranoi realitetin duke thënë se kjo është një ide shumë e mirë.

“Është një ide që e kam dëgjuar nga kandidatë të tjerë. Një ide e mirë, por që do pak më shumë studim”, theksoi Vehapi në këtë debat.

Pas Vehapit në debatin e Qendrës Rinore merr pjesë Smajl Latifi. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.