Vehapi krenohet me 700 mijë € për çerdhe, Visari: 5 çerdhe i bëjmë me ato para (LIVE Video)

Ka vazhduar përplasja mes kryetarit aktual, Idriz Vehapi dhe Visar Korenicës nga VV.

Vehapi ka shprehur krenarinë që ka invstuar 700 mijë euro për një çerdhe që ka nisur të ndërtohet.

640x74

Visari ju kundërpërgjigj duke thënë se është turp që gjithë këto para të investoehn për një çerdhe e ai thotë se do t’i bënte pesë të tilla. Më pas qytetarët s’është qudi që pyesin ku kanë shkuar paratë.

Jeta Xharra ironizoi se çerdhet në Rahovec duhet të jenë ARMANI, andaj shpenzohen gjithë ato para.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.