Vehapi dhe Latifi përplasen për arsim, Visari: Shujta falas prej klasës 1-5 (Video)

Debati në Klan Kosova ka përfunduar me përplasjen e ashpër mes Vehapit dhe Latifit për skandalin në arsim që e quan ky i fundit. Megjithatë, kandidati i VV-së ka ofruar alternativa konkrete për arsimin.

Teksa Latifi ja përmendi Vehapit skandalin me drejtorin e arsimit të para disa viteve, isthe VEhapi ai që u kundërpërgjigj ashpër.

640x74

Megjithatë, Korenica teksa foli për arsimin, potencoi se do të kursejë nga shpenzimet e kota për të siguruar shujta falas për fëmijë nga klasa 1 deri 5 dhe do ta depolitizojë arsimin.

Video:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.