Veç vet kundër Hungarisë, Visar Ejupi shkëlqen teksa Kosova humb pasi nuk pati përkrahje ylli rahovecian

Kosova U18 shënoi veç 40 pikë ndaj Hungarisë dhe pësoi humbje.

Por, çdo humbje ka pozitivet e veta dhe një prej tyre ështê shkëlqimi i Visar Ejupi i cili realizoi plot 18 pikë – gjysmën e krejt ekipit.

640x74

Kosova nuk pati lojtarë për t’i ndihmuar Visarit por sigurisht te KB Rahoveci ka mjaftueshëm yje me të cilët Visari mund të konkurrojë e të përmirësohet derisa të bëhet superyll i skuadrës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.