Vdes 20-vjeçarja nga Krusha e Madhe, ishte aksidentuar para 8 ditësh

Ka ndërruar jetë, e reja Edona Avdullahu nga Krusha, e cila ishte aksidentuar më 17 maj në fshatin Krushë e Madhe të Rahovecit.

Policia e Kosovës në njoftimin e saj kishte bërë të ditur se i dyshuari mashkull kosovar derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën, dyshohet se nga pakujdesia ka goditur këmbësoren viktimë femër kosovare.

640x74

Ngushellime Krushes se Madhe dhe familjes Avdullahu.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.