Vazhdon turpi i Kujtim Shalës, 600 mijë euro për stadiumin në Viti

Ka vazhduar turpi i ministrit të kulturës, rinisë dhe sportit nga radhët e LDK-së, Kujtim Shala, i cili sot nënshkroi investimin prej 600 mijë eurosh në stadiumin e Vitisë.

Investimet e Kujtim Shalës nuk po ndalen, teksa vazhdojnë zhagitjet për përfundimin e palestrës.

640x74

Injorimi i problemit të palestrës është një tjetër pafytyrësi nga Kujtim Shala, teksa investimet nuk ndalen.

Klubi i basketbollit rrezikon të shuhet, kurse klubet tjera rrezikojnë të mos akvitizohen nga pafytyrësia e sharlatanit, Kujtim Shala. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.