Varroset çifti që humbi jetën tragjikisht një ditë më parë në Rahovec

Janë varrosur Haki Zeka dhe Zymryte Zeka, çifti i cili humbi jetën tragjikisht një ditë më parë në fshatin Pataçan i Poshtëm në Rahovec.

Dyshohet se shkaktari kryesor i kësaj tragjedie është mbushësi i telefonit, i cili thuhet se teksa ishte vendosur në prizë, njofton Klan Kosova.

640x74

Çifti që humbën jetën po jetonin vetëm, pasi fëmijët i kishin jashtë vendit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.