Valon Syla quan jashtëqitje 10 mijë votuesit e VV-së në Rahovec, ofendon edhe Visar Korenicën

Sharlatani dhe matrapazi i keqnjohur, Valon Syla, ka ofenduar rëndë qytetarët e komunës së Rahovecit që përkrahin Vetëvendosjen.

Me rekord prej 10 mijë votash dhe dallim më të madh se 5 mijë vota me AAK-në, Vetëvendosje fitoi bindshëm zgjedhjet nē Rahovec. 

640x74

Por, kjo duket se nuk i ka pëlqyer satelitëve dhe antarëve të AAK-së. 

Në postimin e një prej antarëve dhe servilëve

të AAK-së, ishte Valon Syla ai që u rreshtua përkrah me partinë e Smajl Latifit duke i dalë në mbrojtje partisë AAK 5 ditë pas zgjedhjeve e 7 muaj para zgjedhjeve lokale. 

Duket se frika ka kapluar në palc servilët e AAK-së që qysh tani po sulmojnë Vetëvendosjen para zgjedhjeve lokale. 

Mē poshtē imazhet: 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.