Tyler: Always Believe, #ForTheCity – kemi plan për Bashkimin, synimi playoffi

Basketbollisti i KB Rahovecit, Tyler Deihl, shpreson në fitore ndaj Bashkimit.

Ai thotë se trajneri ka analizuar humbjen ndaj Yllit dhe se ekipi ka punuar në një plan të ri.

640x74

Rahoveci e pret Bashkimin në Gjakovë nga ora 17:00.

“Ne kemi pasur javë të mirë të përgatitueve per Bashkimin. Si ekip ne jemj ngritur dhe kemi punuar ne taktika te reja qe besoj do te perfitojme prej tyre qe te shkojme perparal”

“Po, kemi biseduar per planin ndaj Bashkimit. Ne jemi me shprese se nese ndjekim planin e ndeshjes do te jemi ne gjendje qe te dalim fitues”.

“Po, synimi kryesor kur erdha ishte playoffi dhe vazhdon te jete andaj kemi shume shprese se mund ta bejme kete. Tash qe kemi lojtare shume cikesor po fillojme te pershtatemi dhe te bejme gjerat bashke”.

“Always believe. #Forthecity”, u shpreh Tyler për Rahoveci24.

/Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.