Turneu, ja kur luhen ndeshjet nesër – të martën finalja

Nesër vazhdon faza e çerekfinales e turneut të pavarësisë në Toni Sport.

Spektakli i madh do të fillojë pasditen e të hënës.

640x74

Gjysëmfinalja dhe finalja zhvillohen të martën.

Duelet e të hënës:

Bodrumi i Vjetër – Fc Durguti 15:30
Mullabazi – Rinia 16:10
Drenoci – Art Vision 16:50
All star – Agronomi 17:40

/Rahoveci24

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.