Troja publikon video nga provat – gati ta kallin në HardhFest (Video)

Rock grupi Troja ka publikuar një video nga provat para paraqitjes së tyre LIVE në HardhFest.

Rock grupi legjendar Troja ka publikuar një video nga përgatitjet para performancës në HardhFest 2016.

Grupi i njohur ka publikuar një video nga përgatitjet intensive, madje edhe Bujar Berisha është parë duke interpretuar në bateri.

640x74

E rëndësishme është që disponimi në mesin e grupit është fenomenal dhe pritet performancë e jashtzakonshme prej tyre. /RAhoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.