Troja: Për kokërr t’Qefit e kallim ‘live’ në HardhFest

Rock grupi Troja ka paralajmëruar një prej performancave më ekskluzive live në vitet e fundit në skenën e madhe të konakut në HardhFest.

Ditë më parë u konfirmua që Troja do të performojë në natën e dytë të festivalit më 3 shtator.

640x74

Dhe kjo u prit shumë nga adhuruesit e rockut në Kosovë.

Njoftimin e ka shpërndarë edhe grupi në faqen zyrtare, ku kanë paralajmëruar një performancë live për kokërr t’qefit.

“Në HardhFest me qefin më të madh me e kall për kokërr t’qefit”, u shpreh grupi në faqen zyrtare në një postim.

Pos grupit Troja më 2 shtator në natën e parë performon Elita 5 dhe mbesa e Skënderbeut, Sofie Kastrioti.

Telegrafi është sponsor medial i festivalit. /Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.