Tri lojtarë të Rahovecit ftohen në përfaqësuesen e Kosovës

Është publikuar lista e gjerë e lojtarëve të ftuar në Përfaqësuesen e Kosovës.

Përzgjedhësi Christos Marmarinos ka ftuar tri lojtarë të Rahovecit në listën e gjerë.

640x74

Leonard Mekaj, Alban Veseli dhe Altin Morina janë ftuar nga përfaqësuesja A.

Kujtojmë se Rahoveci mbrëmë u eliminua nga Peja në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.