Toni shënon hettrik për 15 minuta ndaj Tiranës

Meriton Korenica ka treguar edhe një herë pse është një prej futbollistëve më të mirë kosovar.

Toni ishte i pandalshëm duke realizuar hettrik për 15 minuta.

640x74

Së pari ai shënoi në minutën e 10të nga penaltia.

Më pas ai realizoi edhe dy gola tjerë në minutat 20 dhe 25.

Toni aktualisht ka 4 gola në po aq ndeshje për Prishtinën.

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.