Tjerët pa ide për palestrën, Visari thotë se do protestojë nëse është nevoja (Video)

Prezantuesi i mirënjohur rahovecian, Fidan Rama, nuk i la pa i pyetur kandidatët edhe për çështjen e palestrës.

Ai me anë të një pyetje konkrete, i tha kryetarit aktual se çka ka bërë për palestrën.

640x74

Vehapi tha se u angazhua, madje premtoi më 2016 përfundimin e projektit.

Latifi tha se do të lobojë po ashtu për përfundimin e projektit, teksa Kryeziu po ashtu ofroi alternativën e tij.

Sipas kandidatit të VV-së, ai do të dërgojë tri letra në ministri për përfundimin e projektit dhe nëse nuk kompletohet, atëherë edhe do të protestojë në ballë të protestave bashkë me qytetarët.

/Rahoveci24/

https://www.youtube.com/watch?v=LA6IBZHwrqY

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.