The Final Countdown n’HardhFest, vjen legjenda Kee Marcello e grupit Europe

LONDON, UNITED KINGDOM - APRIL 13: Frontman Joey Tempest of Swedish rock group Europe performing live on stage at the Hammersmith Apollo in London, on April 13, 2014. (Photo by Kevin Nixon/Classic Rock Magazine/TeamRock via Getty Images)
Spread the love

HardhFest 2018 ka konfirmuar listën e performuesve që është më e mira në histori.

Performuesi kryesor është Kee Marcello, vokalisti legjendë e grupit që shkroi historinë e rokit, Europe.

640x74

Marcello ateron brenda pak ditësh në Kosovë e bashkë me të edhe mijëra turistë të huaj.

“The Final Countdown” po vjen në Rahovec dhe jo vetëm edhe hite tjera të mëdha të grupit Europe, si “Carrie”, “Open Your Heart” etj.

HardhFest mbahet më 7, 8 dhe 9 shtator, në dimensione botërore të pa para më herët.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.