Të shtunën spektakël basketbolli, Grapeland Rahoveci mbyll stinorin vjeshtor ndaj Kaçanikut

Spektakli i basketbollit rikthehet për t’u përmbyllur stinori vjeshtor i Grapeland Rahovecit ndaj Kaçanikut.

Ndeshja zhvillohet më 2 dhjetor, e dielë në “Mizahir Isma”.

640x74

Përkrahja e gjithë Rahovecit është esenciale që klubi i vetëm i qyetit të mbetet në pjesën lart në tabelë dhe për këtë duhet të mposhtet një nga konkurrentët kryesor si Kaçaniku.

Në këtë ndeshje performancë speciale do të zhvillojë edhe DJ Enndzi.

Edhe pse në Ligë të Dytë, Grapeland Rahoveci po siguron të ofrojë spektakël me djemt më të talentuar të Rahovecit.

Të çojmë në djall të mallkuar sa më shpejtë Ligën e Dytë dhe të kthehemi në rangjet e larta dhe prandaj të gjithë në “Mizahir Isma” të shtunën.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.