Të shtunën fillon rrugëtimi i KF Rahovecit në Ligën e Parë ndaj FC Besës

KF Rahoveci këtë edicion do të bëjë pjesë në Ligën e Parë që është pa dyshim një prej kampionateve më të forta në këtë rang garash në histori.

Në ndeshjen hapëse Rahoveci luan ndaj skuadrës pejane, FC Besa, ku kjo skuadër zbarkon në stadiumin “Jahja Danuza” e ku stadiumi pritet të jetë i stërmbushur e me atmosferë të nxehtë.

640x74

Ndeshja fillon në ora 17:00 dhe bileta është 1 euro.

Krejt Rahoveci në stadium, fitorja opsioni i vetëm ndaj pejanëve si gjithmonë.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.