Të mërkurën Rahoveci pret Kikën, kërkohet fitorja para tifozëve vendas

Me datë 27.09.2017 do të luajnë KF Rahoveci dhe KF Kika nga Hogoshi (Kamenicë).

KF Rahoveci në këtë ndeshje luan si vendas dhe pikët janë të domosdoshme dhe po ashtu kërkohet përkrahja nga tifozët.

640x74

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e qytetit të Rahovecit në ora 15:30.

Rahoveci vjen nga një barazim i madh te KEK-u i cili është lider në tabelë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.