Të martën tjetër dueli vendimtar në Drenas

Të martën e ardhshme do te zhvillohet dueli më i rëndësishëm për historinë e futbollit rahovecian.

Nga ora 16:00 do te zhvillohet takimi ne fushen e KEK-ut ne Obiliq ndaj Lugut te Baranit.

640x74

Do te kete organizim transport për tifozë, por hyrja është 2 euro ne stadium.

Ftohen edhe biznesmenët nga Rahoveci që të ndihmojnë me mjete financiare klubin dhe të shpërblehen lojtarët në rast suksesi.

 

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.