Të gjithë në pritje të komandant “Hoxës”, të mërkurëm në 16:00 në park te “Toni dhe Mici”

Të mërkurën në ora 16:00 në parkun e qytetit do të arrijë Ismet Tara – komandant Hoxha, i cili do të kthehet nga Haga e Holandës.

Të gjithë qytetarëve u bëhet thirrje që të dalin në pritje të komandant “Hoxhës”.

640x74

Ai mbrojti luftën e pastër për liri në Gjykatën Speciale famëkeqe e cila u votua nga politikanët tanë në Kuvendin e Kosovës.

Ismet Tara – komandant Hoxha kështu faqebardhë rikthehet nga Haga ku është intervistuar disa ditë me radhë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.