Të enjtën ndaj Feronikelit në Rahovec, me përqëndrim dhe respekt maksimal

Rahoveci të enjtën pret Feronikelin, ekipin që shkaktoi humbjen e parë të klubit tonë këtë edicion.

Rahoveci është mysafir por drenicakët ndeshjen e zhvillojnë në qytetin tonë e kjo është favor e respekt për të gjithë basketbolldashësit.

640x74

Ndeshja zhvillohet nga ora 17:00 të enjtēn dhe Marjan Ilievski ka kërkuar respekt maksimal për mysafirët.

Rahoveci me fitore potenciale do të krijonte një seri prej dy fitoreve rresht.

https://www.instagram.com/p/B7VjmuylGds/?igshid=dpvufibq0pgp

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.