Të dielën tubimi madhështor në Rahovec me Albin Kurtin

Spread the love

VV ka organizuar tubimin e madh i cili pritet të jetë spektakolar.

Tubimi mbahet në Shtëpinë e Kulturës në Rahovec nga ora 12:00.

640x74

Prezent do të jenë figurat më të larta si Albin Kurti, Visar Ymeri, Donika Kadaj etj.

Të pranishmëve do tu drejtohet Kurti dhe kandidati Visar Korenica, teksa do prezantohen edhe asambleistët.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.