Të dielën rikthehet KF Rahoveci, e nisë ndaj Kosovës (P)

KF Rahoveci i rikthehet fushave të blerta këtë fundjavë ku nisë aventura e luftës për mbijetesë.

Dueli i parë për djemt tanë do të jetë ndaj Kosovës së Prishtinës në udhëtim.

640x74

Kjo ndeshje zhvillohet të dielën nga ora 13:00 në Prishtinë.

Në këtë duel pritet rezultat pozitiv nga djemt tanë pas përforcimeve.

KF Rahoveci gjendet në vendin e fundit dhe ka nevojë për rreth 20 pikë për të shpëtuar nga rënia prej Ligës së Parë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.