Të dielën kultura Vreshtare përballë Yllit – ndeshja e sezonit

Të dielën i gjithë Rahoveci do jetë në Gjakovë.

KB Rahoveci zhvillon ndeshjen e sezonit, ku pas ofendimit nga Ylli, kultura dhe mentaliteti Vreshtar do jenë përballë suharekasve.

640x74

Rahoveci me fitore kalon në vendin e tretë me bilanc më të mirë.

Në rast të humbjes, playoffi nuk është i rrezikuar pasi gjasat tashmë janë të mëdha.

Rahoveci nuk ka presion fare dhe me tifozët e qytetarët mund ta fitoj takimin.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.