Të dielën KH Rahoveci luan ndaj Deçanit si mysafir

KH Rahoveci të dielën zhvillon duelin e radhës ndaj Deçaanit në udhëtim.

Rahoveci ka 19 ndeshje pa humbje dhe të gjitha fitore.

640x74

Kjo pritet të jetë fitorja e rahdës për klubin tonë.

Ndeshja luhet nga ora 19:00 të dielën në Deçan. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.