Arena “Mizahir Isma” duket madhështore në televizor

Tashmë mund të thuhet se Rahoveci ka arenën më të madhe dhe më të bukur në kosovë.

Arena “Mizahir Isma” është nikoqire e duelit të parë mes klubeve të femrave të Bashkimit dhe Prishtinës.

640x74

Në televizor mahnit pamja nga palestra e re e Rahovecit e cila mori 12 vite e tre milionë euro për t’u finalizuar.

Palestra hapet solemnisht në ora 18:30, ndërsa KB Rahoveci zhvillon ndeshjen e parë në histori në këtë palestër nga ora 19:00 ndaj Don Boskos.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.