640x74

Tag: Vehapi

Vehapi e Korenica urojnë Ditën e Çlirimit

Ish-kreu i komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi dhe kandidati i VV-së për këtë post nga zgjedhjet e fundit lokale, Visar Korenica, kanë uruar Ditën...

Vehapi “thumbon” VV-në: 53 raste të reja, kurse disa merren me...

Po diskutohet goxha shumë fakti i rritjes së numrit të rasteve të reja me koronavirus në vendin tonë. 53 sosh u konfirmuan vetëm sonte, ndërsa...

Latifi e Vehapi urojnë pashkët

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi e ish-kryetari Idriz Vehapi u kanë uruar pashkët besimtarëve katolikë. Përmes profileve zyrtare në rrjetin social "Facebook", Latifi...