640x74

Tag: Elvis Pista

6 vjet pa Elvis Pistën

Si sot, para gjashtë vitesh Rahoveci ishte në zi për djalin e qytetit, Elvisin. Pikërisht mesnatën e 15 qershorit të vitit 2014, Elvis Pista, ishte...

Të dielën dokumentari i Zona Express për vrasjen e Elvis Pistës

Të dielën më 9 prill në ora 20:45 në TV Dukagjini dhe më pas edhe në kanalin zyrtar në YouTube do të transmetohet dokumentari...