Sulm seksual në Rahovec, arrestohet një person

Është arrestuar një person për veprën penale sulm seksual në Rahovec.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur më 21 nëntor 2023.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rahovec 21.11.2023-15:00. Lidhur me rastin,  me datën 05.12.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.