Start i madh i KB Rahovecit, po e shkatërron Dritën (Foto)

KB Rahoveci eshtë në epërsi të thellë ndaj KB Dritës në ndeshjen në Gjilan.

Edhe pse tifozët e Dritës po fyejnë e po provokojnë bashkë me lojtarët, kjo nuk po i ndalë djemt tanë.

KB Rahoveci në dy minutat e para ka një epërsi prej 17-3 me plot 4 treshe të realizuara dhe mbrojtje stoike.

640x74

Rahoveci24 do të ju informojë LIVE dhe në kohë reale për këtë ndeshjes. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.