Sot protesta gjithë-popullore për Ramushin në Prishtinë

Sot nga ora 13:00 mbahet protesta gjithëpopullore në Prishtinë ku kërkohet lirimi i Ramush Haradinajt, liderit të AAK-së.

Orari i nisjeve nga Rahoveci është si vijon:

Orari i nisjes së autobusëve për protestën e nesërme
Kompania Destani Tours ka itinerarin:
Ratkoc 9:00
Dejnë 9:20
Çifllak 9:35
Kramavik 10:00
Kompania Mendi ka këtë itinerar:
Nashpallë 9:00
Potoqan i Poshtëm 9:10
Potoqan i Epërm 9:20
Drenoc 9:30
Senoc 9:45
Pastasel 10:00
Polluzhë 10:20 dhe niset direkt për Prishtinë.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.