Sonte stërvitja e fundit para ndeshjes së dytë

KB Rahoveci zhvillon sonte stërvitjen e fundit para ndeshjes së dytë ndaj Bashkimit.

Stërvtja zhvillohet në Rahovec dhe të gjithë lojtarët janë në dispozicion të trajnerit Bujar Loci.

640x74

Stërvitja zhvillohet nga ora 18:00.

Ndeshja e dytë zhvillohet në Prizren të dielën nga ora 19:30.

Ndeshja transmetohet në KTV.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.