Sonte KB Rahoveci miqësore ndaj KB Yllit të Suharekës

KB Rahoveci do të zhvillojë sonte nga ora 19:30 ndeshjen miqësore ndaj KB Yllit.

Ylli luan në Superligë dhe ky do jetë test i madh për djemt e pamposhtur në Ligën e Parë të KB Rahovecit.

640x74

Kjo ndeshje u vendos të zhvillohet në kuad

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.